Hledám práci

Nenašli jste pozici vašich snů? Od toho jsme tady my! Jsme rádi, že jste se rozhodli být tvůrcem vaší kariéry. Díky našemu know-how vám najdeme pracovní místo přesně na míru. Zanechte nám na vás kontakt a naši zkušení kolegové se vám obratem ozvou. Tak málo stačí, abyste změnili svůj život k lepšímu.

Hledáte lepší práci? Kontaktujte nás

Kontaktní informace

Martina Kupčíková
Regionální ředitelka
+420 724 780 555
+420 542 135 555
brno@fairwork.cz
12

Regionálních koordinátorů

237

Pracovních pozic

24

Počet hodin, než vám najdeme práci

1

Sen o lepší práci pro vás

Práce je s námi Fair

Najdeme vám pozici na míru

Nenašli jste pozici přímo pro vás? Umíte něco speciálního? Chcete vyzkoušet více pozic a rozhodnout se, co dál v pracovním životě dělat? Pomůžeme Vám, stačí nás kontaktovat a naši koordinátoři se vám obratem ozvou.

Vyjednáváme dobré pracovní podmínky

S našimi partnery pracujeme dlouhodobě, proto pro vás dokážeme vyjednat ty nejlepší podmínky, ať už jste řemeslník nebo lékař. Vždy máte k ruce našeho koordinátora, který vám vždy pomůže.

Hlídáme vám záda

Stalo se vám někdy, že jste za vaši práci nedostali zaplaceno nebo zaměstnavatel nedodržel předem domluvené podmínky? S námi se vám to nestane! Jak koordinátoři tak náš právní tým hlídá, aby všichni naši partneři dodrželi co slíbí. V případě, že nedostanete za vaši práci bezdůvodně zaplaceno, situaci za vás zdarma vyřešíme.

Hlídáme skvělé nabídky

Jste ve svém zaměstnání ale hledáte lepší nabídku? Pohlídáme ji za vás! Stačí nám dám vyplnit náš formulář a v případě že některý z našich partnerů splní vaše podmínky, budeme vás ihned kontaktovat.