Hledám práci

Nenašli jste pozici vašich snů? Od toho jsme tady my! Jsme rádi, že jste se rozhodli být tvůrcem vaší kariéry. Díky našemu know-how vám najdeme pracovní místo přesně na míru. Zanechte nám na vás kontakt a naši zkušení kolegové se vám obratem ozvou. Tak málo stačí, abyste změnili svůj život k lepšímu.

  Hledáte lepší práci? Kontaktujte nás

  Kontaktní informace

  Ing. Kamila Masarovič
  Ředitelka společnosti
  +420 702 076 678
  k.masarovic @fairwork.cz
  12

  Regionálních koordinátorů

  237

  Pracovních pozic

  24

  Počet hodin, než vám najdeme práci

  1

  Sen o lepší práci pro vás

  Práce je s námi Fair

  Najdeme vám pozici na míru

  Nenašli jste pozici přímo pro vás? Umíte něco speciálního? Chcete vyzkoušet více pozic a rozhodnout se, co dál v pracovním životě dělat? Pomůžeme Vám, stačí nás kontaktovat a naši koordinátoři se vám obratem ozvou.

  Vyjednáváme dobré pracovní podmínky

  S našimi partnery pracujeme dlouhodobě, proto pro vás dokážeme vyjednat ty nejlepší podmínky, ať už jste řemeslník nebo lékař. Vždy máte k ruce našeho koordinátora, který vám vždy pomůže.

  Hlídáme vám záda

  Stalo se vám někdy, že jste za vaši práci nedostali zaplaceno nebo zaměstnavatel nedodržel předem domluvené podmínky? S námi se vám to nestane! Jak koordinátoři tak náš právní tým hlídá, aby všichni naši partneři dodrželi co slíbí. V případě, že nedostanete za vaši práci bezdůvodně zaplaceno, situaci za vás zdarma vyřešíme.

  Hlídáme skvělé nabídky

  Jste ve svém zaměstnání ale hledáte lepší nabídku? Pohlídáme ji za vás! Stačí nám dám vyplnit náš formulář a v případě že některý z našich partnerů splní vaše podmínky, budeme vás ihned kontaktovat.