Hledáte zaměstnance?

Naše hlavní služba a přidaná hodnota je pomoci vám nalézt zaměstnance či kontraktora na dobu neurčitou nebo určitou, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a požadavkům na danou pracovní pozici. Jsme si jisti, že budete naším vstřícným přístupem a výsledky vždy pozitivně překvapováni.

Máme velké zkušenosti s úspěšným vyhledáváním kandidátů na pozice, které se obecně obtížně obsazují.

Každému našemu klientovi je vždy přidělen exkluzivní Account Manager, který je klíčovým partnerem pro veškerou komunikaci.

Naše služby:

Recruitment

Hledáte nové zaměstnance a vyčerpali jste vaše možnosti? Nechcete utrácet vysoké částky za náborové kampaně bez výsledku? Potřebujete se soustředit na vlastní byznys a starosti o nové zaměstnance nechat za sebou?

Zajišťujeme kompletní proces hledání a zaměstnání vašich neobsazených pozic. Využíváme vlastní databáze a unikátní kontakty. Používáme sociální sítě a moderní technologie k posuzování vhodnosti kandidátů. Po celou dobu je vám k dispozici náš odborný tým a o naší práci dostáváte přehledný týdenní reporting.

Temporary help

Váš byznys roste a chybí vám pracovníci na odpolední směnu? Prodáváte sezónní zboží a nechcete zaměstnávat někoho o kom víte, že jej budeme muset propustit?

Dočasně vám zajistíme pracovníky na všech úrovních vašeho podnikání a pomůže vám ve chvílích růstu objednávek a zisků. Jakmile se vám podaří ustálit počty zaměstnanců z vlastních zdrojů nebo skončí sezóna, nebude vás stát naše spolupráce ani korunu.

Outsourcing

Máte skvělý nápad, ale chybí vám tým zkušených kolegů? Chcete ušetřit čas i peníze hledáním těch pravých zaměstnanců?

Externě vám zajistíme kompletní výrobu včetně areálů a kanceláří pro vaši společnost. Spravujeme výrobní areály o rozloze několika milionů m2, dokážeme vám proto pomoci lépe, než kdokoliv jiný. Umíme vytvořit a najít specializované týmy pro každý úkol, který před nás postavíte.

Try & Hire

Hledáte někoho speciálního? Plánujete rozvoj, ale nevíte jestli se vám vše podaří podle plánu? Chcete mít více času na odzkoušení kandidáta na vaši pozici?

Tato služba vám umožní získat na vaše rozhodnutí více času. Chápeme, že zvláště v managementu a specializovaných pozicích je potřeba vybírat pečlivě. Dáme vám prostor zvolit si správně.

  Hledáte nové zaměstnance? Obraťte se na odborníky

  Kontaktní informace

  Ing. Kamila Masarovič
  Ředitelka společnosti
  +420 702 076 678
  k.masarovic @fairwork.cz

  Fair možnosti na míru pro vás:

  Executive search

  Najít v dnešní době schopného manažera a přesvědčit jej, že právě vy a vaše společnost jste pro něj to nejlepší, je nejtěžší disciplína HR. Dokážeme vám vyhledat, vytipovat a přesvědčit klíčového odborníka. Executive search pomáhá právě tam, kde ostatní metody náběru zaměstnanců selhávají.

  Mass Recruitment

  Služba pro ty, kteří potřebují v krátkém čase nabrat desítky až stovky zaměstnanců pro méně specializované pozice. Na perfektním zvládnutí hromadného náboru velmi často závisí osud celé společnosti, proto nenecháváme nic náhodě. Jsme v neustálém spojení s několika zahraničními partnery a v případě potřeby jsme schopni zvládnout velký nápor na počet zaměstnanců. Součástí naší skupiny jsou také média, která můžou výrazně uspořit vaše náklady a navýšit zájem o práci ve vaší společnosti.

  HR poradenství

  Pro naše klienty pořádáme pravidelné schůzky a školení na řízení lidských zdrojů a jejich aktivní úspěšnou správu. Jako naši klienti máte vždy k dispozici váš Fairwork tým, který váš vždy odborně odpoví a pomůže v personálních otázkách.

  Outplacement

  Rozhodli jste se uzavřít váš závod či přestěhovat vaši pobočku a nechcete vaše zaměstnance jen tak propustit? Outplacement je služba, která umožní vašim bývalým zaměstnancům plynule přejít do dalšího zaměstnání a zachovat si skvělý názor na vaši společnost. Zajistíte si tak i do budoucna jeho přízeň.