Popis

Pro našeho klienta hledáme uchazeče na pozici asistent/ka obchodní společnosti v centru Brna . Nabízíme možnost okamžitého nástupu.

Náplň práce:

– administrativa, telefonický a osobní kontakt se zákazníky

– sjednávání schůzek a komunikace s klienty a obchodními partnery

– velmi úzkou spolupráci s dalšími kolegyněmi/kolegy

– zpracování podkladů pro účetní, fakturace, vedení pokladny

– aktualizace a správa webových stránek

Požadujeme

  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, orientace na klienty
  • znalost obchodní korenspondence
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • SŠ/VŠ – ekonomického zaměření
  • pokročilá angličtina
  • výbornou práci na PC – běžnou uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme

Typ úvazku: plný pracovní úvazek, 40 hodin týdně

Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

  • plat 30 tis. CZK brutto
  • různorodou práci v příjemném kolektivu
  • moderní pracovní prostředí v centru Brna
  • vánoční prémie
  • vzdělávání formou odborných školení
  • zaškolení a stabilní práci ve firmě s 20 letou historií

Místo výkonu práce

Označeno jako: , ,