Popis

Pro našeho klienta v centru Brna hledáme šikovné uchazeče na pozici Asistent/ka právního týmu pro advokátní kancelář. Nastoupit můžete ihned.

Náplň práce:

-zajištění organizačně-administrativního chodu kanceláře

-úprava a formátování dokumentů, smluv a prezentačních materiálů

-fakturace

-příprava podkladů pro mzdovou účetní a daňové poradce

-vyřizování korespondence a telefonických hovorů, předávání vzkazů, asistence při ověřování podpisů na dokumentech

-organizační a administrativní podpora

-přijímání příchozích klientů a návštěv

Požadujeme:

-SŠ/VŠ vzdělání

-znalost německého jazyka nebo anglického jazyka na středně pokročilé úrovni

-praxe na asistentské pozici alespoň 3 roky

-dobrou znalost práce na PC

-řidičský průkaz sk.B

-spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, přesnost a pečlivost, zodpovědný a aktivní přístup k práci

Nabízíme

-práci na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou

-plat 29 000 Kč

-stravenky

-5 týdnů dovolené

-jazykové a odborné vzdělávání

-zaměstnanecké benefity

-přátelský kolektiv

Místo výkonu práce

Označeno jako: , , ,