Popis

Pro našeho klienta hledáme spolehlivé a šikovné uchazeče na pozici Konstruktér v Brně. Možnost okamžitého nástupu.

Náplň práce:

  • tvorba výkresů a kusovníků pro elektrické točivé stroje
  • příprava a realizace konstrukčních změn
  • technické řízení elektrických částí strojů
  • řešení neshod a neshodných dílů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojní / elektro
  • 2 roky praxe
  • znalost jakéhokoliv 3D CAD systému
  • pokročilou uživatelskou znalost práce s PC
  • základní znalost AJ (znalost NJ výhodou)
  • komunikativnost, technické myšlení
  • preciznost a pečlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost a šikovnost

Nabízíme

  • plný pracovní úvazek
  • první pracovní vztah na dobu neurčitou
  • mzda 28.000-34.000 Kč
  • možnost občasné práce z domova
  • úspěšnou kariéru v rámci mezinárodní, velmi dynamicky se rozvíjející společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy
  • další zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce

Označeno jako: , ,