Popis

Hledáme ideálně manželský/partnerský pár pro správu sportovně rekreačního střediska s hotelem v krásném prostředí Jeseníků.

Naše požadavky:

  • preferujeme manželský/partnerský pár (ideálně muž pro areál, žena pro chod a gastronomii)
  • pracovní praxe v obdobné pozici je výhodou
  • všestranná manuální zručnost
  • SOU/SŠ vzdělání
  • ŘP typu B
  • zodpovědnost, organizační i řídící schopnosti a reprezentativní vystupování
  • důslednost, pečlivost, pořádkumilovnost
  • schopnost práce na PC (min. základy MS Office, internet, e-mail)
  • uvítáme Vaše kuchařské dovednosti

Náplň práce:

  • pobytová údržba – řešení případných technických závad (např. kapající kohoutek, výměna žárovek,…)
  • vytápění areálu
  • obchůzka areálu, kontrola technického stavu
  • prevence škod (dohled nad svěřeným majetkem), vyšetřování a vymáhání škod způsobených druhou osobou
  • výjezdy firemním vozem k řešení případně vzniklých záležitostí
  • komunikace s klienty rekreačního areálu
  • ochota zastoupit v naléhavých případech kolegy
  • správa dílny
  • rekonstrukční práce v areálu
  • výkon potřebných stavebních prací, zajišťování dodavatelů a kontrola jejich práce
  • údržba areálu a jeho příprava na další sezónu – např. natěračské či truhlářské práce

Nabízíme:

  • Samostatnou a zodpovědnou funkci vedení celého areálu
  • Možnost vybrat si spolupracovníky
  • Práci v krásném prostředí
  • Práci s lidmi
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Místo výkonu práce