Popis

Pro našeho klienta, významnou společnost v oblasti nápojového průmyslu, hledáme dynamického a kreativního uchazeče na pozici MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce:

  • příprava a realizace marketingových aktivit
  • tvorba kreativních marketingových strategií, jejich zpracování, prezentace a vyhodnocování
  • grafická příprava marketingových materiálů
  • administrativa spojená s marketingovými aktivitami
  • účast na konferencích a veletrzích i v zahraničí
  • práce na firemních webových stránkách
  • podílení se na tvorbě PR firmy interně i externě

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v marketingu min. 3 roky
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • ochota neustále se vzdělávat a pracovat na sobě
  • skvělé komunikační a organizační schopnosti
  • vysoký tah na branku
  • způsobilost a ochota cestovat

Nabízíme

  • velkou míru seberealizace a prostor pro uplatnění Vašich znalostí
  • možnost vybudovat a řídit marketingové oddělení
  • podporu týmu zkušených kolegů
  • dovolená 25 dní
  • zázemí stabilní společnosti
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušenosti kandidáta

Místo výkonu práce