Popis

Mediální poradce – obchodní manager pro prodej tištěné inzerce v Brně a okolí

Náplň práce:

  • Vyhledávání inzerentů pro magazín, inzertní poradenství, analýza potřeb potenciálních zákazníků a tvorba obchodních nabídek a prezentací, prodej inzerce a plánování inzertních kampaní.

Požadujeme:

  • obchodní talent a prodejní dovednosti
  • komunikační a prezentační schopnosti
  • kreativitu a proaktivní přístup
  • motivaci k dosahování skvělých obchodních výsledků
  • chuť vydělávat peníze a být úspěšný ve svém oboru
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • velkou výhodou jsou zkušenosti z prodeje inzerce a kontakty na marketingová oddělení firem a reklamní či mediální agentury
  • na vzdělání nezáleží, důležité jsou výsledky

Nabízíme:

  • nadstandardní výdělek – vysoce motivační odměňování formou provizí z realizovaných zakázek
  • bonusy a prémie za dobré obchodní výsledky
  • svobodné povolání s volnou pracovní dobou
  • volbu formy pracovního vztahu a úvazku podle potřeby pracovníka
  • pracovní zázemí v centru Brna
  • příležitost k rozšíření obchodní činnosti do oblasti kulturního marketingu nebo realit
  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • možnost vlastní organizace práce a prostor pro kreativitu – důležité jsou výsledky
  • možnost osobního růstu
  • zaškolení a podporu prodeje
  • nástup možný ihned
  • plat 50 000 – 80 000 Kč/měsíc
  • práce na plný úvazek / částečný úvazek / živnostenský list / práce na DPP nebo DPČ

Místo výkonu práce