Popis

Pro našeho klienta, významnou společnost v oblasti nápojového průmyslu, hledáme dynamického uchazeče na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce:

  • poptávkové a nabídkové řízení pro kompletaci projektů nebo jednotlivých dílčích dodávek
  • řízení přidělených projektů
  • tvorba projektových plánů
  • komunikace s klienty i firemním týmem
  • delegace úkolů a kontrola jejich plnění

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • praxe v řízení projektů
  • komunikativní znalost alespoň jednoho jazyků – angličtina/němčina/ruština
  • schopnost řídit, motivovat a realizovat
  • dobrou komunikaci směrem k zákazníkovi i ke svěřenému realizačnímu týmu
  • ochota pracovat na projektech převážně v zahraničí
  • pružně reagovat na zadané potřeby a požadavky
  • kongitivní myšlení
  • dobrá sebekontrola

Nabízíme

  • samostatnou práci s vysokou mírou kreativity a realizace
  • zajímavou a různorodou práci s potřebnými kompetencemi a zodpovědností
  • časovou flexibilitu v závislosti od potřeb projektů
  • možnost řízení svého času a přidělené práce v závislosti na termínech
  • dynamický a přátelský kolektiv
  • podpora týmu zkušených odborníků
  • zázemí stabilní společnosti se světovými referencemi
  • 25 dní dovolené
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušenosti kandidáta

Místo výkonu práce