Popis

Pro našeho klienta hledáme spolehlivé uchazeče na pozici Referent/ka marketingu v Brně. Nástupu na základě oboustranné dohody.

Náplň práce:

  • dohled nad realizací aktuálních marketingových kampaní a strategie
  • účast na tvorbě marketingové strategie
  • koordinace realizací marketingových cílů
  • spolupráce s reklamními agenturami a společnostmi zabývající se výzkumem trhu
  • analýza výsledku prodeje firmy

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • dobrá znalost anglického jazyka (komunikativní úroveň)
  • znalost práce na PC
  • dobré analytické schopnosti a schopnost vyvodit přesné závěry
  • velmi dobré organizační schopnosti – řešení více věci najednou
  • odolnost vůči stresu
  • slušný vzhled a vystupování
  • dobré komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • plný pracovní úvazek
  • první pracovní vztah na dobu neurčitou
  • mzda od 27.000 Kč
  • telefon a notebook
  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti s dominantním postavením na trhu
  • různé vzdělávání a školení
  • stravenky
  • práce v čistém, klimatizovaném prostředí

Místo výkonu práce

Označeno jako: , ,