Popis

Pro našeho významného klienta se sídlem v Plzni hledáme uchazeče na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA s možností okamžitého nástupu

Náplň práce:

  • montáž, uvedení do provozu, základní zaškolení obsluhy balicích  strojů
  • opravy u zákazníka
  • běžná údržba mechanická
  • technická podpora

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost montáže
  • Praxe v seřizování a uvádění strojů do provozu výhodou
  • Znalost pneumatických prvků a rozvodů výhodou
  • Časovou flexibilitu, ochotu cestovat
  • Vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti
  • Dobré organizační schopnosti
  • Dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • jednosměnný provoz
  • 7,5 hodinová pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování – vlastní kantýna, oběd za 32,- Kč
  • Příspěvek na penzijní fond, po tříměsíční zkušební době
  • Příspěvek na dovolenou a vánoce
  • Parkování před budovou
  • Lekce AJ zdarma pro zájemce

Místo výkonu práce