Popis

Pro našeho významného klienta se sídlem ve Zbirohu hledáme kandidáta/tku na pozici ÚČETNÍ s možností okamžitého nástupu:

Náplň práce:

  • Práce finanční a materiálové účetní
  • Zpracování a zaúčtování daňových dokladů
  • Zpracování a zaúčtování účetních dokladů
  • Kontrola sald svěřených účtů
  • Spolupráce na zpracování DPH
  • Spolupráce na zpracování účetních závěrek (měsíční, čtvrtletní, roční)
  • Inventarizace svěřených účtů
  • Další účetní práce dle dohody

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici a u výrobní společnosti velkou výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC – především MS Excel, Word
  • Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup ihned popř. dle domluvy
  • Mzda 24 – 26tis./měsíčně dle zkušeností
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 702 076 678 nebo na e-mailu: k.masarovic@fairwork.cz

Místo výkonu práce