Popis

Pro našeho významného klienta se sídlem v Plzni hledáme uchazeče na pozici ÚČETNÍ / FINANČNÍ CONTROLLER s možností okamžitého nástupu

Náplň práce:

  • Registrace příchozích faktur a jejich zaúčtování
  • Účtování zdanitelných dokumentů k zálohám
  • Týdenní / měsíční kontrola vybraných účtů
  • Spolupráce na měsíčních závěrkách
  • Spolupráce na kalkulacích

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru ekonomie, financí nebo souvisejícím oboru
  • Znalost českého účetnictví
  • Praxe na obdobné pozici a u výrobní společnosti velkou výhodou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Dobrá znalost MS Excel podmínkou
  • Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • jednosměnný provoz
  • 7,5 hodinová pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování – vlastní kantýna, oběd za 32,- Kč
  • Příspěvek na penzijní fond, po tříměsíční zkušební době
  • Příspěvek na dovolenou a vánoce
  • Parkování před budovou
  • Lekce AJ zdarma pro zájemce

Místo výkonu práce